تماس با ما

+989121797379

 

تزریق رطوبتی

تزریق رطوبتی
تزریق رطوبتی

یکی از مشکلات اساسی که در اکثر سازه ها به چشم می خورد مشکل نم و رطوبت می باشد که در بعضی مواقع خسارات جبران ناپذیری را به ساز ها و ساختمان وارد می نماید و یکی از راهکارهای مقابله با ‎آن عایق کاری رطوبتی می باشد . در ایران با توجه به اقلیم و آب و هوا و نیز وجود منابع عظیم نفتی متداولترین عایق رطوبتی , برودتی قیر و گونی می باشد که با پیشرفت تکنولوژی این روش جای خود را به عایق های پیش ساخته ( ایزو گام) داده است . اما با پیشرفت علوم ونیز گرانی مواد نفتی و قیر در بعضی مواقع عایق های پیش ساخته نیز مقرون به صرفه نبوده و مهندسان را به آن داشت تا از مواد شیمیایی جهت عایق بندی سازه استفاده کنند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت و کارایی بتواند با سایر عایقها رقابت کند
در پروژه هایی که نشتی فعال و آبدهی بارز دارند با نصب پکر در مکان‌ها و فواصل مناسب به منظور آب‌بندی کامل سطوح، تزریق پلی یورتان درون پکرها انجام می‌شود.
مواد تزریق محصولی است بر پایه پلی یورتان دو جزئی که وقتی در معرض آب قرار میگیرد واکنش نشان داده و 10 تا 15 برابر متورم می شود و تمامی درزها،خلل ها و ترک‌های داخل بتن را پر میکند و آبریزش آب را متوقف می سازد.این محصول توسط پمپ مخصوصی با حداقل30 بار فشار جهت آب بندی فشار منفی در بتن تزریق می گردد.این محصول را میتوان جهت آب بندی تونل‌ها،تاسیسات بتنی زیر دریایی،چاله آسانسورها، دیوار بتنی و ..... استفاده نمود.

آمل، جاده نور فجر۳۰
تهران، واوان، بازارسوده، پلاک ۱۳
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مشاوره رایگان

+989121797379