فروش ساندویچ پانل در تبریز

خرید ساندویچ پانل در تبریز

ساندویچ پانل در تبریز

شرکت عایقکاران اصل سرد در زمینه خرید و فروش انواع ساندویچ پانل در تبریز سال ها است که فعالیت خود را آغاز کرده است. همچنین با چند دهه تجربه و سابقه کاری و با به کار گیری فناوری روز دنیا و مدیران و پرسنل مجرب در زمینه تهیه و توزیع ساندویچ پانل های پلی یورتان، پلی استایرن، ساندویچ پنل های سردخانه ای، ساندویچ پانل های دیواری، ساندویچ پنل های پشم سنگ ، مشغول به کار است.

ساندویچ پانل دیواری تبریز

یکی از محصولات فروش و عرضه درتبریز، ساندویچ پانل دیواری در تبریز می باشد که بیشتر در دیوار سازه ها از این پانل های پیش ساخته استفاده می گردد. جنس ورقی که در این نوع از ساندویچ پانل مورد استفاده قرار می گیرد موادی مانند آلوزینک و گالوانیزه هست. فوم عایق میانی را نیز پلی یورتان ، پلی استایرن و سایر مواد عایقی تشکیل می دهند.

ساندویچ پانل سقفی تبریز

یکی از انواع ساندویچ پانل، ساندویچ پانل سقفی درتبریز می باشد که همان طور که از نام آن مشخص است، در سقف سازه ها استفاده می شود و در صنایع مختلفی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ساندویچ پانل پلی استایرن در تبریز

ساندویچ پانل پلی استایرن درتبریز به طور گسترده در ساخت و ساز ساختمان ها استفاده می شود. زیرا به دلیل سبک وزن بودن،  بهره وری انرژی کارآمدی داشته، زیبا و جذاب هستند و می توانند به آسانی مورد استفاده قرار بگیرند. این پنل ها به عنوان اجزای مختلف در ساختمان های صنعتی و کارخانجات، در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار میگیرد. اما استفاده از آنها به دلیل توانایی آنها در بهبود عملکرد ساختاری و حرارتی خانه ها، به ساخت ساختمان های مسکونی نیز گسترش یافته است. مواد جدید و ترکیبات جدیدی از مواد قدیمی در حال حاضر برای ساخت ساندویچ پانل ها مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این مواد، پلی استایرن می باشد که امروزه به میزان بالایی در ساخت ساندویچ پانل ها بکار می رود.

 

نصب ساندویچ پانل در تبریز

همانطور که می دانید ساندویچ پانل از لحاظ ساختاری شامل : ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری میباشد .

جهت اجرای ساندویچ پانل سقفی در تبریز باید ساندویچ پانل ها را برروی تیرهای فرعی که عموما از جنس پروفیل سبک 40 × 80 و یا 40 ×40 میباشد و یا در سازه های صنعتی و سوله از پروفیل با مقطع Z استفاده می گردد که قبل از آن باید گاتر آبرو  را احداث کرد . ساندویچ پنل ها با استفاده از پیچ سرمته گالوانیزه واشر دار بر روی زیر سازی متصل می گردد و به دلیل خصوصیت و مقطع پانل دیواری در صورت اجرای صحیح کاملا آب بند بوده و نیازی به تزریق فوم و چسب ماستیک نمیباشد .

نصب ساندویچ پانل دیواری در تبریز نیز همانند ساندویچ پانل سقفی باید دارای زیرسازی فلزی باشد . این زیر سازی از پروفیل استفاده می گردد و عمود بر جهت اجرای ساندویچ پانل قرار میگیرد که فواصل این زیرسازی باید قبل از نصب توسط کارشناس مجرب نصب ساندویچ پانل انجام شود و در نهایت به سازه زیر سازی پیچ شود. در نصب ساندویچ پانل دیواری باید عملیات نصب به دقت انجام گیرد و به دلیل اینکه در قسمت نما قراردارد باید کاملا تراز بندی و شاغول اجرا شود . ساندویچ پانل دیواری تا طول 13 متر قابل تولید است و این امر موجب میشود که بصورت یک تکه دیوار اجرا گردد .

قیمت ساندویچ پانل در تبریز

جهت خرید ساندویچ پانل با بهترین و ارزان ترین قیمت با تنوع بالا در تبریز می توانید با شرکت عایقکاران اصل سرد در ارتباط باشید و جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

تهران، واوان، بازارسوده، پلاک ۱۳
تلفن: 02166270022
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 

مشاوره رایگان

+989121797379