عایق ایروفلکس فویلدار

عایق ایروفلکس فویلدار
عایق ایروفلکس فویلدار

عایق حرارتی الاستومری که با روکش آلومینیومی مسلح شده است. ضخامت فویل آلومینیوم از ۱۳۰ میکرون الی ۲۴۰ میکرون متغیر است که برای هر دو نوع عایق حرارتی لوله ای و عایق حرارتی رول قابل اجرا می باشد.
پوشش بادوام چند لایه آلومینیوم و پلی اتیلن وفوم های الاستومریک موجب به بهبود کیفیت در جهت عملکرد عالی در مقابل عوامل جوی در فضای بیرونی ، که مهمترین آن ها مقاومت در برابر اشعه UV، جذب حداقل رطوبت می باشد.نظافت و نگهداری آسان از دیگر مزایای عایق حرارتی رول با روکش آلومینیوم است.
عایق حرارتی الاستومری رول چسب دار جهت سرعت بخشیدن به عملیات نصب در پروژه های صنعتی و ساختمانی وهمچنین عایق کاری قسمت هایی که جای کار کمی دارند استفاده می شود.
ضریب انتقال حرارت عایق الاستومریک بسیار پایین می باشد.عایق الاستومری رولی ساده جهت عایقکاری سطوح در محیط های بسته و عایق الاستومری رولی با روکش آلومینیوم در محیط های باز مورد استفاده قرار می گیرند. از عایق الاستومری رولی پشت چسب دار با روکش آلومینیوم در فضاهای آزاد بهره می برند. موارد مورد استفاده این عایق ها در عایق کاری سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمان ، لوله های سرد و گرم ، کانال تهویه ، چیلر ، موتورخانه و... استفاده می شود

 

تلفن:

۰۹۱۲۱۷۹۷۳۷۹

۰۹۱۲۳۴۱۹۶۵۳

۰۱۱۴۴۲۹۶۰۲۴

تهران، واوان، بازارسوده، پلاک ۱۳
تلفن: 02166270022
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 

مشاوره رایگان

+989121797379